Bezmaksas konsultācija:

+371 26 27 90 20

+371 22 44 54 73

Apsardzes Pakalpojumi

Pakalpojumi privātpersonām

PERSONĪGĀ APSARDZE (MIESASSARGS)

Prasmīgi noorganizēta personīgā apsardze ļauj nosargāt to, kas ir visvērtīgākais ikvienam no mums, — veselību un dzīvību.

SIA "KDR Group"rīcībā ir bagātas personāla – kvalificētu speciālistu, tostarp arī tādu, kuriem izsniegtas ieroču nēsāšanas un lietošanas licences, rezerves personīgās apsardzes sfērā.

Mēs garantējam Jums tieši tādu drošības līmeni, kāds Jums nepieciešams.

IEMESLI, KURI NOSAKA PERSONĪGĀS APSARDZES NEPIECIEŠAMĪBU:

 • Prestižs un mode. Noteiktās aprindās personīgā apsardze ir obligāts cilvēka statusu akcentējošs atribūts.
 • Konkrēti kādas personas izteikti draudi. Šādas briesmas diezgan bieži rodas šovbiznesa zvaigznēm, politiķiem un biznesmeņiem, kuri izvērsuši iespaidīgu biznesu.
 • Vēlme pasargāt sevi no nevēlamām tikšanās ar noteiktiem cilvēkiem un nodrošināties pret apstākļiem, kuri var apdraudēt Jūsu dzīvību vai veselību.
 • Citi.

PAKALPOJUMOS IEKĻAUTS:

 • Ātrās reaģēšanas grupas (ĀRG) izbraukšanas uz notikuma vietu nodrošināšana diennakts režīmā neatkarīgi no Jūsu atrašanās vietas (restorāns, tūrisma bāze, viesības u.t.t.).
 • Klienta un viņa ģimenes locekļu dzīvības un veselības aizsardzība pret prettiesiskiem tīkojumiem, Klienta mantas saglabātības nodrošināšana.
 • Konsultēšana dažādos likumīgas aizsardzības pret prettiesiskiem tīkojumiem jautājumos.
 • Speciālās palīdzības dienestu izsaukšana.

PAKALPOJUMS "ĀRKĀRTĒJS IZSAUKUMS"

Šis pakalpojums SIA "KDR Group"Klientiem ļauj saņemt viņu, viņu ģimenes locekļu dzīvības un veselības aizsardzības un īpašuma apsardzes papildu iespējas.

Mūsu mērķis ir palīdzības sniegšana Jums brīdī, kad radušās briesmas.

Pakalpojums "Ārkārtējs izsaukums" ir ar SIA "KDR Group" noslēgta Apsardzes pakalpojumu līguma papildinājums, to var saņemt gan pastāvīgie, gan jaunie kompānijas Klienti. Savu Klientu ērtībaikompānijaSIA "KDR Group" ieviesusi "Ārkārtējā izsaukuma" karti. No tās nosacījumiem Jūs varat uzzināt detalizētu informāciju par šī pakalpojuma saņemšanas iespējām.

PAVADĪBA UN BĒRNU APSARDZE

IEMESLI, KURI NOSAKA BĒRNU PAVADĪBAS NEPIECIEŠAMĪBU

 • Lielu grupu braucieni ekskursijās, braucieni uz atpūtu ārpilsētā u.t.t., kad bērni var kļūt par noziedznieku mērķi;
 • biežāki kļuvuši bērnu nolaupīšanas gadījumi ar mērķi ietekmēt viņu vecākus, izspiest no viņiem naudu, īpašumus u.t.t.;
 • pusaudzis, un vēl jo vairāk mazs bērns ne vienmēr spēj pareizi novērtēt situāciju, kas apdraud viņa dzīvību vai veselību.

BĒRNU PAVADĪBA UN APSARDZE

Lielas bērnu grupas izbraukums jāplāno strikti un pārdomāti. Autobusa pasūtīšana, pavadošā personāla rūpīga uzraudzība — vai tie ir pietiekami pasākumi?

SIA "KDR Group"nodrošina bērnu grupu pavadību izbraukumu pasākumos. Mums ir savs speciāli aprīkotu automašīnu parks, saskaņā ar SIA "KDR Group" noteiktajiem standartiem mašīnā vienmēr atrodas divi darbinieki. Tas nodrošina maksimāli drošu kontroli iespējamās ārkārtas situācijās.

Kopā ar mums Jūs varat būt mierīgi par savu bērnu drošību. Detalizētu informāciju par bērnu pavadības un apsardzes pakalpojumu (bērnu apsardzi) Jūs varat saņemt, piezvanot SIA "KDR Group" speciālistiem uz tālruņa numuriem: +371 26279020, +371 22445473.

RŪPES PAR VECĀKIEM

Ģimenes drošība ir viena no ikviena cilvēka pamatvērtībām.

Mēs esam gatavi atdot daudz ko, lai iegūtu pārliecību, ka cilvēki, par kuriem domājam, ir drošībā un pasargāti. Miera, drošības un aizsargātības sajūta nav izmērāma.

Mēs vēlamies zināt, ka ar mūsu vecākiem viss ir kārtībā laikā, kad neesam viņiem līdzās. Teju vai ikvienam no mums ir pazīstamas situācijas, kad zvana vecāki un lūdz atvest nepieciešamus medikamentus vai pakavēties pie viņiem, kad viņi jūtas slikti.

Ir zināmi daudzi gadījumi, kad ļoti vecu cilvēku dzīvībai draud briesmas, ko izraisījis viņu veselības stāvoklis, bet līdzās neviena nav. Kā tas bieži mēdz būt, telefona tobrīd nav bijis pa rokai, bet skriet pēc palīdzības cilvēki tādā stāvoklī nav spējīgi.

SIA "KDR Group" uzdevums ir saglabāt Jūsu mieru, ļaujot Jums nodoties Jūsu darbiem, neraizējoties par Jūsu ļoti padzīvojušo vecāku drošību un veselību. Jo par to parūpēsimies mēs.

SAGAIDĪŠANA LIDOSTĀ, DZELZCEĻA STACIJĀ

SAGAIDĪŠANA LIDOSTĀ UN DZELZCEĻA STACIJĀ NERETI NEPIECIEŠAMA:

 • starptautisku forumu un konferenču dalībniekiem;
 • ļoti lielu kompāniju vadītājiem;
 • varas pārstāvjiem;
 • uzņēmējiem,
 • kā arī citām personām.

PERSONĪGĀ APSARDZE (MIESASSARGS)

SIA "KDR Group" var noorganizēt Jūsu sagaidīšanu lidostā, atsūtot pieredzējušu vadītāju un apsargu, kuri nogādās Jūs vietā, kur Jums nepieciešams. Apsargs sagaidīs Jūs atlidošanas zālē pēc tam, kad Jūs būsiet izgājis muitas pārbaudi un saņēmis savu bagāžu.

BRUŅOTA UN NEBRUŅOTA PAVADĪBA

Profesionāli pavadības pakalpojumi ir drošas cilvēku un materiālo vērtību pārvietošanas garantija.

SIA "KDR Group" palīdzēs atrisināt jebkurus jautājumus bruņotas un nebruņotas pavadības un apsardzes sfērā: sagaidīt Jūsu bērnu no skolas, pavadīt Jūs dārgu iepirkumu veikšanas laikā, pārvadāt lielas naudas summas, pārvadāt sevišķi vērtīgas kravas un daudz ko citu.

KĀDOS GADĪJUMOS NEPIECIEŠAMA BRUŅOTA PAVADĪBA?


 • Kad svarīga krava, dokumenti vai materiālas vērtības jānogādā uz citu pilsētu. Mēs nodrošināsim Jūsu kravu drošību gan Latvijā, gan visā ES teritorijā. Mēs pavadīsim īpaši vērtīgas, sprādzienbīstamas un ugunsnedrošas kravas, lietišķu dokumentāciju ar savu vai pasūtītāja autotransportu.

 • Kad jānodrošina kasiera, kura rīcībā ir ļoti liela skaidras naudas summa, droša pārvietošanās. Mēs nodrošināsim Jums profesionālus apsargus un transportu lielu naudas summu un svarīgu lietišķu dokumentu pārvadāšanai.

 • Kad jāpārvieto lielas skaidras naudas summas, dodoties veikt dārgus pirkumus. Tagad iespējams veikt nekustamā īpašuma, autotransporta un dārglietu pirkumus par skaidru naudu, nebaidoties par īpašuma un naudas drošību un savu veselību un dzīvību.

 • Kad vēlaties veikt svarīgu darījumu drošos apstākļos. Mēs nodrošināsim Jums speciāli aprīkotas istabas, garantējot norēķinu procesa drošību un darījuma konfidencialitāti. Jūs būsiet drošībā.

 • Kad lidostā jāsagaida populāras personas vai svarīgi politiski darbinieki. Mēs sagaidīsim Jūs vai Jūsu uzticības personu lidostā vai dzelzceļa stacijā. Izvēlēsimies labākās viesnīcas. Sniegsim pavadības pa pilsētu un profesionāla tulka pakalpojumus.

 • Ja neparedzētu apstākļu dēļ Jums liegta iespēja izņemt bērnu no skolas. Mēs sagaidīsim Jūsu bērnu pie skolas, pēc sporta nodarbībām un pavadīsim viņu līdz mājām. Jūs būsiet mierīgi par saviem bērniem.

 • Kad riskēt nedrīkst — vērsieties pie SIA "KDR Group".

Jebkurus jautājumus pavadības pakalpojuma jomā Jūs varat uzdot, piezvanot mūsu speciālistiem uz tālruņa numuriem: +371 26279020, +371 22445473

Bezmaksas konsultācija:

+371 26 27 90 20

+371 22 44 54 73